Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Inspireeritud loodusest

Benders astmete abil on välitrepi ehitamine lihtne 

Trepiastmed

Kui sinu aias on kallakuid ja tõuse, on meie välitrepid just sinu jaoks. Nende abil saad aias liikumise mugavamaks muuta, samuti on välitrepid suurepärane vahend aia põnevamaks ja omanäolisemaks muutmisel.

Treppe võib valmistada väga erinevatest materjalidest, kuid tõeliselt vastupidavad ja ilusad välitrepid saad Bendersi astmekividest. Need sobivad nii sissepääsu- kui maastikutreppideks ja seda nii koduaias kui avalikes parkides. Väikest leidlikkust rakendades on välitrepil palju rohkem kasutusvõimalusi kui lihtsalt vahend üles-alla liikumiseks. Laiemate astmetega treppi saad kasutada ka näiteks istumisalusena. Pane mõned padjad trepile ja ongi mõnus istumisala olemas. Teine võimalus on sättida trepiastmetele lillepotid ja moodustada neist kauneid ansambleid.

Müürikivid

Soovid personaalset pakkumist

Vastus järgmisel tööpäeval.

Välitrepid

Bendersi välitrepid: investeering aastakümneteks

Meie valikus on nii sileda joonega kui looduskivi imitatsiooniga trepiastmeid. Need on valmistatud betoonist ja loodud meie muutlikus põhjamaises kliimas aastakümneid vastu pidama.

Benders Megastep trepiastmed on tugevad, looduslikule kivile sarnanevad astmed, mille abil saad rajada just sellised välitrepid nagu soovid. Neid on saadaval kolmes mõõdus ja kahes värvitoonis.

Benders trepiastmed on siledama joonega tugevad trepiastmed, millel on palju erinevaid mõõte. Nende abil saad hõlpsalt ehitada ka laiemate astmetega laugelt kulgevaid treppe, millele on hea istmepatju sättida nagu eespool juttu oli.

Ohutu nii suvel kui talvel

Kui su välitrepid asuvad kaugemas aiasopis või lillepeenarde vahel, kus sa talvel ei käi, pole nende libisemiskindlus kuigi oluline. Kui kasutad treppe aga aastaringselt, peaksid libisemise ohule kindlasti mõtlema.

Bendersi trepiastmed on libisemiskindla pinnaviimistlusega, seega jääb sul üle need vaid lumest puhtaks teha.

Meie betoonist trepiastmed peavad hästi vastu ka liivatamisele ega kulu nii kergesti kui näiteks looduslik kiltkivi.

Paigaldamine on lihtne ja kiire

Bendersi astmete abil on välitrepi ehitamine lihtne. Need on sobivas mõõdus ning valmis paigaldamiseks. Astmekivide laius võimaldab kokku panna treppe, mis sobivad nii ühele kui kahele inimesele kõrvuti käimiseks, samuti sobivad need maja peasissepääsu ette laiema trepi ehitamiseks.
Trepiastmeid paigaldades soovitame need asetada paar millimeetrit ettepoole kaldu, just nii palju, et vihma- ja lumesulamisvesi astmeid mööda alla valguks.

Kiire ja sõbralik teenindus

Kui soovid välitrepi valiku tegemisel abi või mõne astme kohta rohkem küsida, anna meile sellest teada ja me aitame sind hea meelega.
Kui soovid astmekive lähemalt uurida, juhatame sind lähima Bendersi stendi juurde.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*