Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Inspireeritud loodusest

Vuugiliiv on sillutise
viimaseks lihviks

Vuugiliivad

Sillutiskivide või plaatide paigaldamisel mängib olulist rolli korralikult teostatud vuuk, mis ei ole tähtis mitte ainult esteetilises mõttes, vaid sellel on ka märkimisväärne tehniline roll. Vuugimaterjali ülesanne on tugevdada sillutist hoides kive paigast liikumast. 

Kui vuuk ei ole piisavalt täidetud või on liiga kitsas, võivad kivid üksteise vastu põrkudes kahjustuda. Samas liiga lai vuuk võib tekitada olukorra, kus kivid liiguvad paigast. Seetõttu soovitame sillutiskivide ja plaatide puhul alati lähtuda katendi mahust, sinna tekkivast koormustest ning valida kõige paremini sobiv vuugiliiv. 

Bendersi valikust leiate mitu erinevat vuugiliiva, mille hulgast endale sobivaim valida. Milline on aga parim valik just sinu sillutisele? Uuri täpsemalt vuugliivade kohta nende tootelehtedelt või võta meiega ühendust läbi kontaktivormi kirjutades või helista meile ja aitame leida sobivaima lahenduse.

Lithomex Easy

Benders vuugiliiv

Lithomex Quicksand

Soovid personaalset pakkumist

Vastus järgmisel tööpäeval.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*