Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Vundamendi soojustus EPS 120 -Isolatsioonilahendused põhjamaade turuliidrilt

Meie kliimas elades, kus vahelduvad kuumus, niiksus ja jäine külm ilm on väga oluline, et ehituseks valitakse kvaliteetsed ja vastupidavad ehitusmaterjalid. Õnneks oled jõudnud õigele lehele, sest leiad siit tooted põhjamaade turuliidrilt Jackon (endise nimega Thermisol), keda esindab Eestis Benders. Kui soovid leida laia valiku tooteid, mille soojusjuhtivuse näitajad on turu parimad, siis loe kindlasti edasi.

EPS 120 perimeeter

Külmaisolatsiooniks soovitab Benders kasutada järgnevat toodet:

EPS 120 perimeeter

EPS 120 perimeeter

Korralik külmaisolatsioon on ehituse juures väga oluline. Külmaisolatsiooni tasub alati kasutada, kui on oht, et pinnas võib külmuda. Jackon Routa plaadid on sertifitseeritud kasutamiseks vundamentide perimeetri  külmaisolatsiooniks ning soklite, alusmüüride ja keldri seinte maapinnast isoleerimiseks

Plaatvundamendi ehitus

EPS soojusisolatsiooni tooted sobivad hästi kokku Benders plaatvundamendi elementidega.

Meie toodetega saad endale koostada plaatvundamendi täiskomplekti. Plaatvundamendi komplektile kehtib 10 aastane tehasegarantii.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*