Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Inspireeritud loodusest

Sind on ootamas suur valik tänavakivisid

Tänavakivid

Kaunista oma aeda looduslikest materjalidest valmistatud tänavakividega. Nendega kaetud sissesõiduteed ja istumisalad lisavad aiakujundusele iseloomu ja on lihtsad hooldada. Bendersi tänavakivide valik on väga lai, ulatudes trendikatest hallidest kuni šikkide läikivmustade kivideni. Meil on tänavakive, mis sobivad koduaeda ja on ka suuremaid plaate, millega katta rongiperroone. Bendersi sillutuskivi on premium-klassi toode, mille hind on taskukohane ka keskmise rahakoti omanikule.

City Stormix

Ocala Antiik

Troja Antiik

Orlando Antiik

Soovid personaalset pakkumist

Vastus järgmisel tööpäeval.

Tänavakivid

Tänavakivid, mis sarnanevad looduskividele

Meie kivid on valmistatud vastupidavast betoonist, mis sisaldab kruusa, liiva, tsementi ja vett ning sobib seetõttu aedadesse paremini kui naftasaadus asfalt.

Bendersi tänavakivid sisaldavad läbinisti värvimulda. Seega ei kulu nende värv aastate jooksul maha, vaid säilib sellisena nagu see esimesel päeval oli.

Oleme oma sillutuskividele lisanud ka graniitkivide sõelmeid, mis suurendavad kivide vastupidavust ja tugevust veelgi.

Loodud põhjamaises kliimas vastu pidama

Meie tootearendus ja tootmine asuvad Rootsis, seega pole vaja meie kivide vastupidavuses kahelda. Need on valmistatud põhjamaise kliima eripärasid ja vahelduvaid külmatsükleid arvestades.

Suur värvi- ja vormivalik

Sul on välja mõeldud põnev sissesõidutee või aiadisain? Meie juurest leiad sobivad kivid, millega oma unistused ellu viia. Miksi värve ja vorme, loo unikaalne ja isikupärane kujundus, millega kaunistad oma aeda ja vaimustad külalisi.

Ja kui arvasid, et betoonkivi on hall ja igav materjal, mida sa oma aias näha ei soovi, siis meil on hea meel see eelarvamus ümber lükata. Tänapäevased betoonist tänavakivid on väga erineva tekstuuri, vormi ja värviga, paljud neist on äravahetamiseni sarnased naturaalsete looduskividega.

Lihtne paigaldada

Tänavakivide paigaldamine on lihtne ega murra konti. Kui soovid oma kivid ise paika panna, on sul vaja teada vaid nende paigaldamise põhitõdesid, mille leiad siit.

5-aastane garantii

Jah, lugesid õigesti! Anname oma kividele lausa 5-aastase tehasegarantii, nii et sa ei pea ootamatute pragude vms pärast muretsema.

Meie käest saad kiiresti nõu ja abi

Kui vajad abi sobiva kivi valimisel või on sul mõni muu tänavakividega seotud mure – meie käest saad nõu ja abi alates kivi valimisest kuni objekti valmimiseni.

Meie logistikakeskus asub Eestis, sellepärast on võimalike lisatarnete ja järelteeninduse korraldamine lihtne ja kiire.

Anna meile oma huvist märku, ja me juhatame sind lähima Bendersi tänavakivide stendi juurde, kus saad kive oma silmaga näha ja käega katsuda.

Kokkuvõtlikult: miks just Bendersi tänavakivid?

  • Need sisaldavad läbinisti värvimulda, tagades värvi kestvuse terve eluea jooksul.
  • Need sisaldavad ka graniitkivide sõelmeid, muutes kivid tugevaks ja vastupidavaks.
  • Need on loodud vastu pidama põhjamaises kliimas esinevatele külmatsüklitele.
  • Pakume 5-aastast tehasegarantiid – oleme ainuke tootja Eestis, kes annab nii pika garantii.
  • Meie kivide eluiga on umbes 50 aastat.
  • Neid on lihtne hooldada ja paigaldada.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

  Lisainfo

  Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*