Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Kliendid meist

Jaano-Vink
Jaano Vink
Eesti Talleksi juht

Esimest korda ma ei kuulnud Bendersist, vaid nägin … kuidas kivid naabrimehe katusele hakkasid liikuma 🙂

Suhtlus on olnud kiire, korrektne ja täpne. Minu küsimused said alati ammendava vastuse ning neile lisandusid ka asjatundlikud soovitused.
Materjalide tarne toimus vastavalt meievahelisele kokkuleppele ning sujus tõrgeteta.

Et olen sama kivi paigaldanud tänaseks kokku kolmele katusele, siis pole peljanud anda soovitust ka sõpradele.

Ove-Musting
Ove Musting
Ürituste korraldaja

Müügijuht oli väga asjalik ja aitas palju kaasa mõelda. Kuna võtsin hiljem ka korstnate lahenduse, siis sellega seotud sertifikaatide ja paberimajandusega tegeleti kohe vajaduse tekkimisel. Kaalusin erinevaid tootjaid, Bendersi puhul sai oluliseks Skandinaavia kogemus ja väga pikk garantiiaeg. Bendersi tarne kiirus on tippklass, väga heaks eeskujuks.

Katuse tulemusega olen väga rahul, igal juhul mõistlikum kui plekk- ka väga suurte tuulte ja vihmaga on katus täiesti vaikne. Arvestades et elan mere ääres siis teistsugust katust kui kivi küll ei taha. Lisaks kivikatus näeb hea välja.

Kindlasti julgen soovitada Bendersit oma sõpradele- nii materjalide kui ka avatud ja asjaliku suhtlemise poolest tasemel ettevõte.

Raio-Piiroja
Raio Piiroja
Jalgpallur-kalur

Olin näinud Bendersi välistende ehituskaupluste juures, sealt leidsin ka sobiva kivi. Suhtlus müügijuhiga sujus hästi ja vastused olid professionaalsed.

Tähtis oli ka, et ladu asus Pärnus ja alati oli kõik kohe saadaval, ei pidanud midagi ootama. Näiteks katusealuskatted sain kätte varem kui ülejäänud materjalid, nii sai ehitus sujuvalt jätkuda. Tarne oli nii nagu lubatud, superkiire.

Päevase etteteatamisega oli auto ja kraana kohal. Tulemusega olen väga rahul- tegu on omanäolise katusega, mida päris igal sammul ei kohta. Julgen sellist katust ka teistele soovitada ja olen seda ka juba teinud.

Kärt
Kärt-Britt Kokk
Kodublogija

Enne majaehituse algust leppisime kokku, et enne piirdeaeda ja tänavakivi ei pane kui kogu maja valmis, sest maja valmis saamine on siiski prioriteet number üks. Kui aga kolm aastat järjest iga päev pool ämbrit liiva elamisest kokku pühid, siis hindad peagi prioriteedid ringi…

Tänavakiviks valisime me Bendersi valikus olevad Troja antiikkivid, mille tooniks hall segutoon. Kivide toon varieerus helehallist tumehallini ja jättis nii kena loodusliku mulje.

http://kodu.postimees.ee/4128745/minu-kodu-blogi-aiaehitus-ja-tanavakivi-paigaldamine-1-osa

TõnuPiirmaa-300x300
Tõnu Piirmaa
Ettevōtja

Kõik sai alguse teie järjekindlast müügijuhis, kes aastaid tagasi tegi meile katusekivi pakkumise, me aga tol ajal lükkasime ehitamist edasi.

Müügijuht aga jätkas igal aastal huvi tundmist, kontakt säilis ja 3 aastat hiljem kui tegelikult ehitama hakkasime ei tekkinudki muud küsimust, kui valikuks jääb Benders.
Selline peaks olema õpiku näide kõikidele.

Kõkkuvõtvalt võiks Bendersit iseloomustada, kui väga hea teenindus kultuuriga firma, hea sortiment ja mõistlik hind. Transpordi osas kiire tarne, samas hinnaga ei püüta väikest lisaväärtust teenida. Igatahes olen Bendersit valmis soovitama ka sõpradele ja tuttavatele.