Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Põranda soojustus EPS -Isolatsioonilahendused põhjamaade turuliidrilt.

Meie kliimas elades, kus vahelduvad kuumus, niiksus ja jäine külm ilm on väga oluline, et ehituseks valitakse kvaliteetsed ja vastupidavad ehitusmaterjalid. Õnneks oled jõudnud õigele lehele, sest leiad siit tooted põhjamaade turuliidrilt Jackon (endise nimega Thermisol), keda esindab Eestis Benders.  Kui soovid leida laia valiku tooteid, mille soojusjuhtivuse näitajad on turu parimad, siis loe kindlasti edasi.

EPS 60 / EPS 80 / EPS 100

Pinnasele toetuva aluspõranda konstruktsiooni soojusisolatsioon

Pinnasele toetuva aluspõranda soojusisolatsiooniks soovitab Jackon kasutada järgmiseid tooteid:

EPS 60

EPS 60

EPS 80

EPS 80

EPS 100

EPS 100

Pinnasele toetuv aluspõrand on kõige levinum, soodsam ja uuringute põhjal tõhus aluspõranda konstruktsioon. Õigesti ehitatuna on see hea alus kõikvõimalikele põrandakatetele. Sellele saab paigaldada ühtviisi hästi nii laud- või parkettpõranda, PVC-katte või klinkerplaadid. Soojustuse ja niiskuse seisukohast on oluline paigaldada isolatsiooniplaadid hoolikalt, kuna tihedalt üksteise vastu paigaldatud isolatsioon hoiab ära kapillaarvee võimaliku tõusu betoonpõrandasse ja sealt edasi põrandakatetesse.

Piisav soojustus tagab kontrolli energiakadude üle ning mõnusama olemise, kuna põrand ei ole enam külm ja kadunud on tuuletõmme põrandal. Paksema isolatsioonikihi paigaldamine annab aja jooksul märkimisväärse kokkuhoiu, tänu madalamatele küttekuludele.

Plaatvundamendi ehitus

EPS soojusisolatsiooni tooted sobivad hästi kokku Benders plaatvundamendi elementidega.

Meie toodetega saad endale koostada plaatvundamendi täiskomplekti. Plaatvundamendi komplektile kehtib 10 aastane tehasegarantii.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*