Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Inspireeritud loodusest

Sind on ootamas suur valik müürikivisid

Müürikivid

Kui soovid muuta oma aeda põnevaks ja isikupäraseks, on müürikivide kasutamine parim lahendus. Nende abil saad mängida erinevate maastikukõrgustega, luua vertikaalseid ja kaldmüüre. Samuti sobivad need suurepäraselt aia erinevate osade raamimiseks või mõne aiaosa toetamiseks.

Labyrint Maxi

Megastone 100

Megastone 150

Soovid personaalset pakkumist

Vastus järgmisel tööpäeval.

Müürikivid

Kõrge kvaliteet

Bendersi müürikivid on kogu Skandinaavias ja Baltimaades väga populaarsed. Aiapidajad hindavad nende kõrget kvaliteeti, vastupidavust muutlikule ilmale ja kaunist välimust.

Erinevad müürikivide tüübid

Meilt leiad kõik vajaliku tervikliku müürisüsteemi ehitamiseks: saadaval on tavalised müürikivid, kattekivid ja spetsiaalsed erikivid. Erinevaid kivitüüpe kasutades saab kombineerida täpselt sellise lahenduse nagu sulle meeldib ja su aeda sobib. 

Lai vormivalik

MÜÜRIKIVI BENDERS BOSTON ANTIIK 

Kujunda oma koduaiast Bostoni park! Tee seda müürikiviga, millel on graniidi iseloomu. Bostoni müürikivi üks külg on lihvimata, rustikaalse ja ebatasase pinnaga. See jätab mulje, justkui oleks tegemist loodusliku kiviga. 

MÜÜRIKIVI BENDERS LABYRINT 

Kaunista oma koduaeda Labyrint Maxi või Labyrint Mini müürikividest ehitatud dekoratiivse müüriga. Need on saadaval kahe erineva servatöötlusega: 

Antiik – kulunud ja väärikas 

Terav – tänapäevane ja lihvitud

MÜÜRIKIVI BENDERS LUXOR

Too oma aeda iidse Luxori hõngu ja kasuta aiakujunduses selle vana linna müüridest inspireeritud kive. Müürisüsteem koosneb kolmest osast: tavalisest, pool- ja pealiskivist. Tavalist või pealiskivi keerates saab seina külgedele paigaldada riiulid ja pingid, nende abil saab ehitada terveid välikööke. Kivid on hõlpsasti omavahel ühendatavad.

BENDERS MEGA-SEERIA MÜÜRIKIVID

Benders Megasmart, Megastone, Megaloc ja Megawall on telliste sarjad, mida ühendab graniiditaolise struktuuriga kergelt lõhenenud pind. Iga tellisesari on veidi erinev oma vormilt. Igal sarjal on oma kivide komplekt, mille abil saab luua ohutu ja stabiilse müürisüsteemi. 

MÜÜRIKIVI BENDERS TRAIN

Kui soovid oma aeda mängulist keerduvat seina, vaata Bendersi “rongi”. Traini abil on võimalik luua põnevaid lahendusi ja disainielemente, mida ei leidu kellegi teise aias. 

MÜÜRIKIVI BENDERS NORDBLOCK

Nordblock on pikaaegne bestseller Norras ja Rootsis. Selle sarja müürikivid on seest õõnsad, neid on kerge tõsta ja neist on hea elektrikaablid või veevoolikud läbi vedada. Kivi lukustussüsteem muudab müüri stabiilseks ja kauniks.

MÜÜRIKIVI BENDERS DOLOMIT

Dolomiti sarja kividega on lihtne oma aiale uus ilme anda. Ehita terrassid, labürindid või lausa kinnine ruum, mille katuseks on taevas. Ilma geovõrku kasutamata saab nendest kividest laduda kuni 90 cm, geovõrku kasutades aga kuni 3 m kõrguse seina.

MÜÜRIKIVI BENDERS VILLA

See on maitsekas ja stiilne müürikivi aiaalade toetamiseks, tähistamiseks ja piiritlemiseks. Hõlpsasti käsitsetavad kivid sobivad suurepäraselt madalate, vabalt seisvate seinte jaoks. Väiksemate tasemeerinevustega pindade vahele võite panna müüritise tugiseinaks või äärekivina. Kivide ümarad servad lasevad vuugil kenasti välja paista. Villa kividest saab laduda kuni 70 cm kõrguse seina.

MÜÜRIKIVI BENDERS VILLA FLEX

Mitmekülgne müürilahendus, millest ehitatakse kõige sagedamini eraldiseisvaid seinu. Tugiseinana kasutamiseks võib selle täita ka purustatud kivimiga ja kombineerida geovõrguga. Kivid on kasutatavad mõlemat pidi, neile saab juurde osta taimedele mõeldud sisu. Müüritise pealmise kihina saab kasutada Villa kinniseid müürikive. 

MÜÜRIKIVI BENDERS UMBRA

Nendest kividest ehitatud aiamüüril võib näha kaunist valguse ja varju mängu. Umbra tähendabki ladina keeles varju. Tegemist on kahepoolsete kividega ja neid kasutatakse sirge müüri ehitamiseks. Tavaline müürikivi kaalub vaid 22 kg. Saadaval on tavaline, nurga-, otsa- (terve ja poolik) ja pealiskivi.

MÜÜRIKIVI BENDERS STACKSTONE 

Stackstone on mõlemalt poolt dekoratiivse, lõigatud viimistlusega müürikivi, mida saab kasutada mitmel erineval viisil. Nendest saab laduda sirgeid, kumeraid, ühepoolseid, kahepoolseid või eraldiseisvaid seinu. Saadaval tavaline, pealis- ja nurgakivi.

5-aastane garantii

Oleme oma müürikivide kvaliteedis nii kindlad, et anname neile 5-aastase tehasegarantii. Sa ei pea millegi pärast muretsema, naudi oma kaunist aeda.

Kiire ja sõbralik teenindus

Kui soovid valiku tegemisel abi või mõne kivi kohta täpsemalt küsida, anna meile sellest märku. Kui soovid müürikive lähemalt uurida, juhatame sind lähima Bendersi müürikivide stendi juurde. 

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*