Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Inspireeritud loodusest

Esinduslikud ja pilkupüüdvad aiapostid

Aiapostid

Sinu kodu ümbritsev piirdeaed on esimene, mida tänavalt märgatakse. Korrektsed ja ilusad aiapostid lisavad su krundile soliidsust ja väärikust. Tegeleme pidevalt tootearendusega ja täiustame oma materjale, et meie tooted põhjamaises muutlikus kliimas veelgi kauem vastu peaksid. Bendersi aiapostid on valmistatud betooni ja graniidi segust ning loodud kestma aastakümneid.

Valikus on kahe erineva pinnaviimistlusega aiapostid – sileda joonega modernne Element ja krobelise pinnaga rustikaalne Boston. Valida saad mitme erineva kõrguse vahel, neid on võimalik tellida ka erimõõdulisena.

Boston aiapostid

Müürikivid

Moodul aiapostid

Soovid personaalset pakkumist

Vastus järgmisel tööpäeval.

Aiapostid

AIAPOST ELEMENT

Postikivid on mõõtudega 350 x 350 x 150 mm. Need sobivad hästi kokku Bender Megaloc, Bender Megastone ja Bender Megawall süsteemidega.
Aiapostide katuseks saad valida spetsiaalsed kattekivid mõõduga 400 x 400 x 80 mm. Katus juhib vihmavee postiseinast eemale ja kindlustab sellega posti pikema eluea.

AIAPOST BOSTON

Bostoni antiikse põhikivi või nurgakiviga saad ehitada kauneid ja eksklusiivseid väravaposte. Selle rustikaalne viimistlus annab neile loodusliku graniitkivi sarnase välimuse.
Aiapost koosneb spetsiaalsetest 150 x 200 x 150 mm mõõduga postikividest, millest saad sobiva kõrgusega aiaposti kokku laduda. Selle katuseks pakume spetsiaalset kattekivi mõõduga 600 x 600 x 80 mm.

Kaks erinevat värvitooni

Pakume nii Elementi kui Bostonit kahes erinevas värvitoonis – tumeda grafiidi ja heledama hallina.

Mitte ainult aiapostid

Bendersi aiapostidel on lisaks oma tavapärasele otstarbele mitmeid kasutusvõimalusi. Neid saab kasutada näiteks seinaviimistluses ning pergolate, pinkide ja muude aiarajatiste ehituses.

Tehasegarantii

Oleme oma toote kvaliteedis nii kindlad, et anname sellele 5-aastase tehasegarantii. Sa ei pea millegi pärast muretsema, naudi oma ilusat aeda.

Tellimine ja paigaldamine on lihtne ja kiire

Tõepoolest, kivist aiapostide paigaldamine pole kunagi nii mugav olnud. Vali meelepärane värv ja vorm välja ning anna meile sellest teada. Saadame sulle lühikese ajaga pakkumise vastu.
Kui soovid elemente oma silmaga vaadata ja käega katsuda, juhatame sind lähima Bendersi aiapostide stendi juurde.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*