Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Betoonist katusekivid

Savist või betoonist katusekivide eelistamine on maitseküsimus. Mõlemad näevad head välja ja peavad kaua vastu. Betoonist katusekivide kasuks räägib aga nende taskukohasem hind. Need on valmistatud looduslikest materjalidest ja välja töötatud põhjamaises muutlikus kliimas vastu pidama.

Kõrgeim kvaliteet

Toodame katusekive juba aastast 1960 ja töötame pidevalt nende vastupidavuse ja kvaliteedi täiustamise nimel. Saame uhkusega öelda, et kasutame oma kivides vaid parimat toorainet, mille kvaliteeti kontrollime pidevalt. Kuna liiva omadustest sõltub otseselt nii kivide vastupidavus kui välimus, kasutame ainult parimate liivakarjääride liiva.

Meie katusekivide tsement tuleb maailma puhtaimalt tootjalt, Swedish Cementationilt. Testime oma tehasest välja minevate kivide paksust, tugevust ja kaalu iga päev, et kivid, mis sinu katusele jõuavad, oleksid veatud, kaunid ja vastupidavad.

Oleme oma kivide kvaliteedis nii kindlad, et anname oma katusekomplektidele lausa 30-aastase garantii. Ükskõik millise vormi või viimistlusega Bendersi katusekivid sa valid, igal juhul saad parima toote.

Suur värvi- ja vormivalik

Kivikatus kaunistab igas stiilis maju ja hooneid. Sa võid valida 27 värvitooni, 4 erineva pinnaviimistluse ja 4 kivivormi vahel – täpselt sellise, mis sinu majale kõige paremini sobib.

Meie katusekivide värv koosneb värvipigmendist, veest, side- ja täiteainetest ning on välja töötatud spetsiaalselt katusekivide jaoks, et nende eluiga veelgi pikendada. Kõik Bendersi betoonist katusekivid sisaldavad läbinisti värvimulda ja on kaetud kahekordse värvikihiga. See annab kividele sügavama värvitooni, mis peab vastu igasugustele ilmaoludele ega pleegi kergesti.

Erinevate kivivormidega saad lähemalt tutvuda, kui vajutad allpool olevatele piltidele. Valida saad kahelaineliste Palema ja Mecklenburgeri, ühelainelise Exklusivi ja modernse Carisma vahel.

Sinu vajadustele vastav pinnaviimistlus

Ükski katusekivi ei ole täiesti mustuse- ja samblikukindel, kuid võime kinnitada, et Bendersi kivid suudavad need katusest väga kaua eemal hoida. Mustusele ja samblikele on eriti vastupidavad Candori ja Brillianti sarja kivid.

Benderit’i pinnaviimistlusega traditsioonilised poolmatid katusekivid sobivad igale majale. Sellepärast on see meie üks populaarsemaid sarju.

Antiik on naturaalne, töötlemata pinnaviimistlus. Selle sarja kivide tootmisel lisatakse betoonile raudoksiidi, mis annab kividele pastelse ja antiikse välimuse. Need katusekivid võivad esimesel aastal välja anda veidi looduslikku lupja, pärast seda saavutab kivi oma lõpliku värvitooni.

Candor on läikiva pinnaga katusekivi. See on kõige väiksema poorsusega ja suudab endast mustuse ja samblikud eriti kaua eemal hoida. Candorit on lihtne puhastada ja hooldada.

Brilliant on ainulaadne, metalne pinnatöötlus, mis teeb katusekivid erakordselt vastupidavaks. Kõrgem läige ja metalne pigment pakuvad valguse muutudes kaunist värvimängu.

Parem-vasak äärelahendus

Pakume oma kivikatustele kahte erinevat äärelahendust – universaalset või parem-vasak äärt. Kõikidel Bendersi katusekividel on topelt lukusoon, mis tagab kivide ühildavuse ja hea veepidavuse.

Universaalne äärekivi

Universaalne äärekivi sobib lihtsasti paigaldamiseks nii vasakule kui paremale. Tegemist on lihtsasti paigaldatava lahendusega. Kivi jääb peale paigaldamist katusepinnast kõrgemale ja on ülejäänud pinnast eristuv.

Erikivid ja lisatarvikud – kõik ühest kohast

Kivikatuse juurde kuuluvaid erikive ja katusetarvikuid ei pea kusagilt mujalt otsima minema. Tervikliku katusekomplekti osad nagu parem- ja vasakpoolsed äärekivid, harjakivid, harja jagunemiskohal käivad Y- ja X-kivid, tuulutuskivid, läbiviigukivid, käigusillad, katuseluugid ja kõik muu vajaliku saad meie käest.

Kiire ja lihtne paigaldus

Meie kivid on pakendatud viiekaupa, mis teeb nende paigaldamise kiireks ja mugavaks. Kivide ühtlaseks jaotamiseks tervele katusele soovitame tellida kivid koos kraana tõsteteenusega. Anna meile oma soovist märku ja kivid on kokkulepitud ajal katusel.

Kui soovid katusekivid ise paika panna, saad meilt põhjaliku paigaldusjuhendi kaasa. Või kui soovid spetsialistide abi, aitame sind professionaalse katusepaigaldaja leidmisel.

Tee valik mugavalt kodus

Katusekivi vormi, pinnaviimistluse ja värvi valik on tähtis otsus. Kui soovid mõnda kivi lähemalt vaadata või käega katsuda, siis saadame sulle kivi näidise kulleriga koju või juhatame sind lähima Bendersi katusekivide stendi juurde.

Aitame sobiva kivivormi valimisel ja anname soovitusi paigaldamiseks.

Oleme katusekive valmistanud ja müünud alates 1960. aastast ja oskame lahenduse pakkuda ka kõige keerulisemale katusega seotud probleemile.