Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Savikivid

Savikivist katuste traditsioon ulatub Aasias ja Euroopas tuhandete aastate taha, Eestis on savikividega katuseid tehtud umbes 700 aastat.

Savist katusekivide valmistamise meetodid on jäänud aga samaks: savi laagerdatakse, vormitakse, kuivatatakse, põletatakse ja jahutatakse. Kvaliteetsed savikivid võivad vastu pidada mitusada aastat, kehvalt põletatud kivid lagunevad aga mõne aastaga.

Bendersi savikivid on toodetud Meyer Holseni tehastes Saksamaal, mis valmistas oma esimesed kivid juba rohkem kui 120 aastat tagasi.

Tegemist on vana ja eksklusiivse katusekattematerjaliga, mis vastab tänapäevastele kvaliteedinõuetele. Kui otsid katust, mis on oma vastupidavust sajandite jooksul tõestanud ja oled valmis veidi rohkem investeerima, on savikivist katus just sulle.

Sobiv kivi nii klassikalise kui modernse maja katusele

Meie valikus on kaks kivivormi 26 erineva värvitooni ja viie erineva pinnatöötlusega. Saad nende kohta rohkem lugeda, vajutades allolevatele piltidele.

Vario on klassikalise vormiga savikivi, mis sobib kaunistama erineva stiiliga majade katuseid.

Savikivi

Piano on sileda pinnaga kiltkivi meenutav kivivorm, mis sobib eriti hästi modernse stiiliga majale.

Savikivi

Aitame sobiva savikivi valimisel

Kui soovid mõnda kivi oma silmaga näha ja käega katsuda, saadame selle näidise sulle kulleriga koju või juhatame sind lähima Bendersi savikivide stendi juurde. Kui vajad valiku tegemisel nõu ja abi, aitame sind hea meelega.

Miks peaksid valima just Bendersi savikivid?

  • Meyer Holsen savikivide vorm on väga täpne, mis tagab kivide suurepärase ühilduvuse ja veepidavuse. Need on madala müratasemega ja toodetud vastu pidama muutlikele ilmastikuoludele, olgu selleks lumi, vihm, tuul või temperatuuride muutused.