Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Benders vuugiliiv

Viimane lihv

Benders vuugiliivade hulgast leiad kontrollitud kvaliteediga toote, mis on oma klassis kindlasti üks parimaid. Vuugiliiva ülesanne on tugevdada sillutist ja anda korrektne lõpilme. Nõuetekohaselt täidetud vuuk on kena ja ka praktiline.

Kaal kg/tk15 Kogus alusel64
Aluse kaal/kg960 PANE TÄHELE!Minimaalselt 2 mm vuukide jaoks
Benders-Vuugiliiva-kott

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud tänavakivi platside näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Äärekivid

Äärekivid annavad sillutisele kena lõppilme kuid mitte ainult. Tugev ääris aitavab hoida sillutiskive paigal, lisades nõnda platsile vastupidavust. Benders pakub sulle mitmeid äärelahendusi, mille hulgast sobiv valida. Leia endale meelepärane sillutiskivi ja aitame valida kokkusobiva äärelahenduse. Täpsemalt saad äärikivide paigalduse lugeda meie blogist.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*