Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Dansand

Umbrohtu tõrjuda aitav vuugiliiv

Dansand on liivast ja toitainevaestest mineraalidest koosnev segu, mis tagavad liivale suure pH sisalduse. Toode põhineb kuival ümaral ja peeneteralisel räniliival, tänu millele on sellega lihtne vuuke täita. Tulemuseks on stabiilsed, vastupidavad ja elastsed vuugid. See vuugimaterjal sobib hästi uute kui ka renoveeritavate betoonist või looduslikust kivist pinnakatete vuukimiseks.

Kaal kg/tk20 Kogus alusel20
Pane tähele1-5 mm vuukide jaoks
Dansand-vuugiliiva-pakend

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud tänavakivi platside näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Äärekivid

Äärekivid annavad sillutisele kena lõppilme kuid mitte ainult. Tugev ääris aitavab hoida sillutiskive paigal, lisades nõnda platsile vastupidavust. Benders pakub sulle mitmeid äärelahendusi, mille hulgast sobiv valida. Leia endale meelepärane sillutiskivi ja aitame valida kokkusobiva äärelahenduse. Täpsemalt saad äärikivide paigalduse lugeda meie blogist.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*