Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Benders Duubel

Unikaalne savikivi

Meyer-Holsen Duubel on unikaalne savikivi vorm, mis kätkeb endas esteetikat ja ökonoomsust. Duubli profiil annab kivile hea vastupidavuse ja tehnilised omadused. Lisades Duubel savikivile samasse sarja kuuluva väiksema vormi Juniori, lihtsustad enda tööprotsessi ja hoiad kokku väärtuslikku aega. Kuidas nii? Selline kombinatsioon lihtsustab oluliselt keerukamate pinnavormide katmist ja hoiab kokku kivide kulu.

Vario Junior Zwilling®
Kogupind 394×365 mm
Kaetav pind 346×266–285 mm
Roovisamm 266-285 mm
Kaal 4,4 kg/tk
Soovituslik katusekalle 22°
Kulu 10 tk/m²
Vario Junior®
Kogupind 222×365 mm
Kaetav pind 172×266–285 mm
Roovisamm 266×285 mm
Kaal 2,4 kg/tk
Soovituslik katusekalle 22°
Kulu 20 tk/m²
Benders-Duubel-katusekivi

Värvivalik

Meyer-Holsen Duubel on unikaalne savikivi vorm, mis kätkeb endas esteetikat ja ökonoomsust. Duubli profiil annab kivile hea vastupidavuse ja tehnilised omadused. Lisades Duubel savikivile samasse sarja kuuluva väiksema
vormi Juniori, lihtsustad enda tööprotsessi ja hoiad kokku väärtuslikku aega. Kuidas nii? Selline kombinatsioon
lihtsustab oluliselt keerukamate pinnavormide katmist ja hoiab kokku kivide kulu.

Klassik

Katuse ääred

Detailid loevad

Savikivid

Benders pakub savikivi katustele äärelahendusi, millel mõlemale katuse servale paigaldatakse spetsiaalselt kas vasak või parem äärekivi. Kivid jäävad peale paigaldamist katuse reakivide pinnaga samale kõrgusele ja viimistlevad ääre kõige soliidsemal moel

20-aastane garantii järgnevale tarnele *

20-aastane garantii järgnevale tarnele *

Garanteerime, et suudame tarnida sama seeria savikive veel 20 aasta jooksul ja seda alates sinu poolt valitud kivi mudeli
tarne kuupäevast (arvestada tuleks toorainest tulenevate võimalike erinevustega).

40 aastat täielikku garantiid

40 aastat täielikku garantiid

Meyer Holsen annab oma savikividele 40 aastase tehasegarantii, mis kehtib kivide külmakindlusele, veepidavusele ja tugevusele.

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud kivikatuste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

KATUSE LISATARVIKUD

Bendersi katuse lisatarvikud annavad sinu uuele katusele viimase lihvi. Olgu need betoonist lisatarvikud, nagu harja- ja äärekivid, või muud vajalikud lisad (ventilatsioon, läbiviigud, tihendustarvikud, ohutustarvikud jne). Meil on tootevalik, mis tagab sinu katusele pika eluea. Kõik lisatarvikud on toodetud vastu pidama põhjamaisesse kliimasse. Nende atraktiivne välimus on meeldivaks lisaboonuseks.

Miks peaksid valima just Meyer Holsen savikivid?

  • Meyer Holsen savikivide vorm on väga täpne, mis tagab kivide suurepärase ühilduvuse ja veepidavuse. Need on madala müratasemega ja toodetud vastu pidama muutlikele ilmastikuoludele, olgu selleks lumi, vihm, tuul või temperatuuride muutused.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*