Skip to content

Benders Piano

Modernne savikivi

Bender Piano savikivid on kiltkivile sarnaneva välimusega siledapinnalised katusekivid, mis sobitub hästi nii kaasaaegse arhitektuuriga kui ka klassikalises stiilis villaga. Piano paigaldatakse ridade kaupa astmesse, mis tagab katusepinnale kena ilme. Vaadates Piano savikivi katust saad kohe aru, et kõik on täpselt omal kohal.

Kaal 3.1 kg
Alusel 240 tk
Pikkus 410 mm
Laius 240 mm
Roovisamm 330-345 mm
Ehituslik laius 204 mm
Ehituslik kõrgus 75 mm
Kaal/m² Ca 43,0 kg
Kulu/ m² ca 15 tk
Soovituslik kaldenurk alates >14°
Piano

Värvivalik

Benders Piano savikivide sortimendist leiad 10 erinevat värvitooni, mille hulgast endale meelepärane valida. Bendersi savikivide värv koosneb on Meyer Holseni poolt spetsiaalselt välja töötatud ja toodetud savikividele. Selline värvitehnoloogia tagab savikividele maksimaalselt pika eluea

Angobeeritud

Äärelahendused

Benders pakub Piano savikividest katusele äärelahendust, millel mõlemale katuse servale paigaldatakse spetsiaalselt kas vasak või parem äärekivi. Kivid jäävad peale paigaldamist katuse reakivide pinnaga samale kõrgusele ja viimistlevad ääre kõige soliidsemal moel.

Äärelahendused

Benders pakub Piano savikividest katusele äärelahendust, millel mõlemale katuse servale paigaldatakse spetsiaalselt kas vasak või parem äärekivi. Kivid jäävad peale paigaldamist katuse reakivide pinnaga samale kõrgusele ja viimistlevad ääre kõige soliidsemal moel.

Savikivi

Kelpkatus

Bendersi valikus leiad Piano savikividele spetsiaalselt erikivid, millega saad vormistada kandilise joonega ja kena lõppviimistlusega kelpkatuse.

Savikivi

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud kivikatuste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

KATUSE LISATARVIKUD

Bendersi katuse lisatarvikud annavad sinu uuele katusele viimase lihvi. Olgu need betoonist lisatarvikud, nagu harja- ja äärekivid, või muud vajalikud lisad (ventilatsioon, läbiviigud, tihendustarvikud, ohutustarvikud jne). Meil on tootevalik, mis tagab sinu katusele pika eluea. Kõik lisatarvikud on toodetud vastu pidama põhjamaisesse kliimasse. Nende atraktiivne välimus on meeldivaks lisaboonuseks.

Miks peaksid valima just Bendersi savikivid?

  • Bendersi savikivide vorm on väga täpne, mis tagab kivide suurepärase ühilduvuse ja veepidavuse. Need on madala müratasemega ja toodetud vastu pidama muutlikele ilmastikuoludele, olgu selleks lumi, vihm, tuul või temperatuuride muutused.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo
    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*