Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Benders Reval

Klassikaline savikivi

Me kõik oleme kuulnud väljendit “lihtsuses peitub võlu”. Kas ka sinu jaoks? Benders Revali puhul on tegemist ajale hästi vastupidava, lihtsa joone ja klassikaliselt ilusa välimusega savikiviga. Revalit võib tihti kohata just vanalinnades ja teistel väärika arhitektuuriga majadel. Pealtnäha sügava kujuga Revali kumerat savikivi on saadaval nii lühikese kui ka pika lõikega (kahes erinevas mõõdus).

Kogupind 235 x 400 mm
Kaetav pind 204 x 337 mm
Roovisamm 300-320 mm
Kaal 2.6 kg
Soovituslik kaldenurk alates >35°
Kulu 15-16 tk/m2-
Benders-Reval-kivi

Värvivalik

Benders Reval savikivide sortimendist leiad 4 värvitooni ja 3 pinnaviimistlust, mille hulgast endale meelepärane
valida. Savikivide värv on Meyer Holseni poolt spetsiaalselt välja töötatud ja toodetud savikividele. Selline värvitehnoloogia tagab savikividele maksimaalselt pika eluea.

Klassik

Katuse ääred

Detailid loevad

Savikivid

Benders pakub savikivi katustele äärelahendusi, millel mõlemale katuse servale paigaldatakse spetsiaalselt kas vasak või parem äärekivi. Kivid jäävad peale paigaldamist katuse reakivide pinnaga samale kõrgusele ja viimistlevad ääre kõige soliidsemal moel

20-aastane garantii järgnevale tarnele *

20-aastane garantii järgnevale tarnele *

Garanteerime, et suudame tarnida sama seeria savikive veel 20 aasta jooksul ja seda alates sinu poolt valitud kivi mudeli
tarne kuupäevast (arvestada tuleks toorainest tulenevate võimalike erinevustega).

40 aastat täielikku garantiid

40 aastat täielikku garantiid

Meyer Holsen annab oma savikividele 40 aastase tehasegarantii, mis kehtib kivide külmakindlusele, veepidavusele ja tugevusele.

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud kivikatuste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

KATUSE LISATARVIKUD

Bendersi katuse lisatarvikud annavad sinu uuele katusele viimase lihvi. Olgu need betoonist lisatarvikud, nagu harja- ja äärekivid, või muud vajalikud lisad (ventilatsioon, läbiviigud, tihendustarvikud, ohutustarvikud jne). Meil on tootevalik, mis tagab sinu katusele pika eluea. Kõik lisatarvikud on toodetud vastu pidama põhjamaisesse kliimasse. Nende atraktiivne välimus on meeldivaks lisaboonuseks.

Miks peaksid valima just Meyer Holsen savikivid?

  • Meyer Holsen savikivide vorm on väga täpne, mis tagab kivide suurepärase ühilduvuse ja veepidavuse. Need on madala müratasemega ja toodetud vastu pidama muutlikele ilmastikuoludele, olgu selleks lumi, vihm, tuul või temperatuuride muutused.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*