Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Benders Vario

Klassikaline savikivi

Benders Vario puhul on tegemist klassikalises stiilis 1-lainelise savikiviga, mis on valmistatud traditsioonilisel pressimis meetodil. Vario savikivi paigaldamise teeb lihtsaks selle väga korrektne vorm. Iga kivi detail on täpne ja kivid istuvad teineteisega nagu valatult (selle tagab ideaalne lukusoon). Benders savikivi katus on mõeldud neile, kes hindavad parimat kvaliteeti ja on nõus enda kodusse keskmiselt rohkem investeerima. Vario savikivi pinnakatete hulgast leiad naturaalse lõppviimistluse, antiikse, angobeeritud, kristall angobeeritud ja glasuuritud pinnakatte. Värvivalikus on 20 erinevat värvitooni.

Kaal 2.9 kg
Alusel 288 tk
Pikkus 410 mm
Laius 264 mm
Roovisamm 320-345 mm
Ehituslik laius 211 mm
Ehituslik kõrgus 95 mm
Kaal/m² 39 kg
Kulu/ m² ca 14 tk
Soovituslik kaldenurk alates >14°
Vario

Värvivalik

Benders Vario savikivide sortimendis on 22 värvitooni ja 5 pinnaviimistlusastet (naturaalse lõppviimistluse, antiikse, angobeeritud, kristall angobeeritud ja glasuuritud pinnakatte), mille hulgast endale meelepärane valida. Savikivide värv on Meyer Holseni poolt spetsiaalselt välja töötatud ja toodetud savikividele. Selline värvitehnoloogia tagab savikividele maksimaalselt pika eluea.

Angobeeritud

Katuse ääred

Detailid loevad

Savikivid

Benders pakub savikivi katustele äärelahendusi, millel mõlemale katuse servale paigaldatakse spetsiaalselt kas vasak või parem äärekivi. Kivid jäävad peale paigaldamist katuse reakivide pinnaga samale kõrgusele ja viimistlevad ääre kõige soliidsemal moel

20-aastane garantii järgnevale tarnele *

20-aastane garantii järgnevale tarnele *

Garanteerime, et suudame tarnida sama seeria savikive veel 20 aasta jooksul ja seda alates sinu poolt valitud kivi mudeli
tarne kuupäevast (arvestada tuleks toorainest tulenevate võimalike erinevustega).

40 aastat täielikku garantiid

40 aastat täielikku garantiid

Meyer Holsen annab oma savikividele 40 aastase tehasegarantii, mis kehtib kivide külmakindlusele, veepidavusele ja tugevusele.

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud kivikatuste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

KATUSE LISATARVIKUD

Võid olla kindel, et Bendersist saad komplekteerida katuse koos kõikide vajaminevate lisadega. Olgu need savist harja- ja äärekivid või muud vajalikud lisad nagu ventilatsioon, läbiviigud, tihendustarvikud, ohutustarvikud jms. Tegemist on kvaliteetse tootevalikuga, mis
aitab tagada sinu katusele pika eluea. Kõik lisatarvikud on toodetud vastu pidama põhjamaisesse kliimasse. Nende atraktiivne välimus on meeldivaks lisaboonuseks.

Miks peaksid valima just Meyer Holsen savikivid?

  • Meyer Holsen savikivide vorm on väga täpne, mis tagab kivide suurepärase ühilduvuse ja veepidavuse. Need on madala müratasemega ja toodetud vastu pidama muutlikele ilmastikuoludele, olgu selleks lumi, vihm, tuul või temperatuuride muutused.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*