Skip to content

Benders Vario

Klassikaline savikivi

Benders Vario puhul on tegemist klassikalises stiilis 1-lainelise savikiviga, mis on valmistatud traditsioonilisel pressimis meetodil. Vario savikivi paigaldamise teeb lihtsaks selle väga korrektne vorm. Iga kivi detail on täpne ja kivid istuvad teineteisega nagu valatult (selle tagab ideaalne lukusoon). Benders savikivi katus on mõeldud neile, kes hindavad parimat kvaliteeti ja on nõus enda kodusse keskmiselt rohkem investeerima. Vario savikivi pinnakatete hulgast leiad naturaalse lõppviimistluse, antiikse, angobeeritud, kristall angobeeritud ja glasuuritud pinnakatte. Värvivalikus on 22 erinevat värvitooni.

Kaal 2.9 kg
Alusel 288 tk
Pikkus 410 mm
Laius 264 mm
Roovisamm 320-345 mm
Ehituslik laius 211 mm
Ehituslik kõrgus 95 mm
Kaal/m² 39 kg
Kulu/ m² ca 14 tk
Soovituslik kaldenurk alates >14°
Vario

Värvivalik

Benders Vario savikivide sortimendis on 22 värvitooni ja 5 pinnaviimistlusastet (naturaalse lõppviimistluse, antiikse, angobeeritud, kristall angobeeritud ja glasuuritud pinnakatte), mille hulgast endale meelepärane valida. Bendersi savikivide värv koosneb on Meyer Holseni poolt spetsiaalselt välja töötatud ja toodetud savikividele. Selline värvitehnoloogia tagab savikividele maksimaalselt pika eluea.

Angobeeritud

Äärelahendused

Benders pakub Piano savikividest katusele äärelahendust, millel mõlemale katuse servale paigaldatakse spetsiaalselt kas vasak või parem äärekivi. Kivid jäävad peale paigaldamist katuse reakivide pinnaga samale kõrgusele ja viimistlevad ääre kõige soliidsemal moel.

Äärelahendused

Benders pakub Piano savikividest katusele äärelahendust, millel mõlemale katuse servale paigaldatakse spetsiaalselt kas vasak või parem äärekivi. Kivid jäävad peale paigaldamist katuse reakivide pinnaga samale kõrgusele ja viimistlevad ääre kõige soliidsemal moel.

Äärelahendus

Vasak-parem äärelahendus

Kõrval olevatelt piltidelt näed, kuidas nii vasak kui parem äärekivi välja näevad. Kõik Vario erikivid on toodetud samasuguse hoolega nagu ka reakivid (korralik lukusoon ja ideaalne vorm).

Savikivi-Benders-Piano-mahagoni-punane-1
20-aastane garantii järgnevale tarnele *

20-aastane garantii järgnevale tarnele *

Garanteerime, et suudame tarnida savikive veel 20 aasta jooksul, alates Sinu poolt valitud mudeli tarnepäevast (arvata tuleb toorainest tulenevate erinevustega). 

40 aastat täielikku garantiid

40 aastat täielikku garantiid

Benders annab oma savikividele 40 aastase tehasegarantii, mis kehtib toodete külmakindlusele, veepidavusele ja tugevusele.

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud kivikatuste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

KATUSE LISATARVIKUD

Bendersi katuse lisatarvikud annavad sinu uuele katusele viimase lihvi. Olgu need betoonist lisatarvikud, nagu harja- ja äärekivid, või muud vajalikud lisad (ventilatsioon, läbiviigud, tihendustarvikud, ohutustarvikud jne). Meil on tootevalik, mis tagab sinu katusele pika eluea. Kõik lisatarvikud on toodetud vastu pidama põhjamaisesse kliimasse. Nende atraktiivne välimus on meeldivaks lisaboonuseks.

Miks peaksid valima just Bendersi savikivid?

  • Bendersi savikivide vorm on väga täpne, mis tagab kivide suurepärase ühilduvuse ja veepidavuse. Need on madala müratasemega ja toodetud vastu pidama muutlikele ilmastikuoludele, olgu selleks lumi, vihm, tuul või temperatuuride muutused.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo
    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*