Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

BENDERS KIVIKATUS – KVALITEET SOODSA HINNA EEST!

Unista stiilsest ja vastupidavast katusest? Ära oota enam! Vali meelepärane Benders Palema või Carisma kivikatus ning saa osa sooduspakkumisest.

13+
aastat kogemust
90%
töid läbi soovituste
100%
toodetele garantii
6000+
rahulolevat klienti

Vali endale soodne kivikatus ja saad ehitusega alustada.

Benders kivikatus on soodsaim katusematerjal turul ja sinu tulevase katuse maksumus võib tulla kuni 2x soodsam, kui võimalikud alternatiivid. Maksumuse võrdlus on tehtud vastavalt standartsele viilkatusele ja võrreldud kvaliteetseid materjalide komplekte, kuhu kuuluvad katusekattematerjal ja harjalahendus.

kaks_korda_soodsam
Pakkumised | Katusekampaania (kevad 2023)

Populaarseim kahelaineline

Palemat iseloomustab traditsiooniline välimus ja pikk ajalugu. See kivi on inimeste lemmik juba pikki aastaid, seda nii Eestis kui Skandinaavias. Palema puhul leiate kõige suurema värvivaliku. Hinnad algavad 4,70€/m².

Moderne ja stiilipuhas

Moodsa arhitektuuri sõber, siin on midagi sulle. Carisma kivi saab paigaldada nii katusele kui ka fassaadile. Hinnad algavad 11,99€/m².

Pakkumised | Katusekampaania (kevad 2023)
Pakkumised | Katusekampaania (kevad 2023)

Kõik vajalikud lisatarvikud

Bendersi katuse lisatarvikud annavad sinu uuele katusele viimase lihvi. Olgu vajalikeks lisadeks erikivid või turvatarvikud – võid olla kindel, et kõik vajalikud lisad on toodetud vastu pidama meile kodusesse põhjamaisesse kliimasse. 

Lisa moodulkorsten komplekt

Vajad lisaks katusele ka korstent – mida oleks lihtne paigaldada ja mis kestaks kaua? Kirjuta päringuvormi lisainfosse, et soovid pakkumist ka moodulkortsnale ja tutvustame sulle võimalikke lahendusi.

Pakkumised | Katusekampaania (kevad 2023)
Benders, juba aastast 1960

Päringuvorm

Täida allolev päringuvorm ja vajuta “Saada päring” nuppu. Hiljemalt järgmisel tööpäeval võtame sinuga ühendust ja lepime kokku tasuta konsultatsiooni aja.

Vestluse käigus saad üle küsida kõik, mis praegu lahtiseks jäi, samuti saad selge ülevaate võimalikest lahendustest, hindadest ja materjalide kogustest.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*