Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Pakkumised | Katusekampaania
Pakkumised | Katusekampaania

Kampaania lõpuni on aega jäänud

Päeva
Tundi
Minutit
Sekundit
13+
aastat kogemust
90%
töid läbi soovituste
100%
toodetele garantii
6000+
rahulolevat klienti

Jaanikuu kampaania

Benders kivikatuse katusekivide hind on juunikuu jooksul alates 6.90 eur/m2. Palema pakkumise värvivalikus on eestlaste poolt kõige enim eelistatud: pruun, punane, tellisepunane, must, graniit, grafiithall. Kui valikust sobivat värvi või vormi ei leia, siis võta meiega ühendust ja leiame Sulle lahenduse.

benders-kivide-valik
Kaitse-katust-lisatarvikutega

Kaitse katust lisatarvikutega

Lisame kivide juurde vajalikud lisatarvikud ja katusekomplekt ongi koos. Selleks, et kivikatus kestaks ja teeniks sind pikki aastaid, tuleb komplekti valida kvaliteetsed lisatarvikud. Olgu selleks lumetõkked, katuseastmed või turvatarvikud – leiab Bendersist kõik tarviliku.

Miks peaksid valima just Bendersi katusematerjalid?

  • Katusekivi tasub materjalina eelistada, kui soovid madala müratasemega katusekattematerjali.
    Benders katusekivide topelt lukusoon tagab kivide täpse ühilduvuse ja kindla veepidavuse. Kivid on toodetud vastu pidama muutlikele ilmastikuoludele – olgu selleks lumi, vihm, tuul või temperatuuride muutused.

Päringuvorm

Täida allolev päringuvorm ja vajuta “Saada päring” nuppu. Hiljemalt järgmisel tööpäeval võtame sinuga ühendust ja lepime kokku tasuta konsultatsiooni aja.

Vestluse käigus saad üle küsida kõik, mis praegu lahtiseks jäi, samuti saad selge ülevaate võimalikest lahendustest, hindadest ja materjalide kogustest.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*