Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Aiapost Benders Moodul

Parim esmamulje tänavalt

Aed on esimene, mida tänavalt märgatakse. Teeme aia ehitamise lihtsamaks, kuid jätkame läbimõeldud disainiga. Benders moodul aiaposti on lihtne valmistada, tegemist on modernse joonega moodulitega, mis on seest õõnsad ja võimaldavad täitmist betoonseguga.

Võimalikud valikud Element aiapostide ehitamisel:

350x350x1130 mm
7 postielementi + kattekivi
Posti kaal 244,30 kg
Alusel 1tk

350x350x1430 mm
9 postielementi + kattekivi
Posti kaal 306,30 kg
Alusel 1tk

350x350x1730 mm
11 postielementi + kattekivi
Posti kaal 368,30 kg
Alusel 1 tk

Kaal kg/tk31,00 Kogus alusel tk20
Aluse kaal kg620

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud tänavakivi platside näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Äärekivid

Äärekivid annavad sillutisele kena lõppilme kuid mitte ainult. Tugev ääris aitavab hoida sillutiskive paigal, lisades nõnda platsile vastupidavust. Benders pakub sulle mitmeid äärelahendusi, mille hulgast sobiv valida. Leia endale meelepärane sillutiskivi ja aitame valida kokkusobiva äärelahenduse. Täpsemalt saad äärikivide paigalduse lugeda meie blogist.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*