Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Müürikivi Boston

Elu nagu Bostonis

Kujunda oma koduaiast Bostoni park täiesti uue müürikiviga, millel on graniidi karakterit. Kivile on antud looduslik viimistlus, seda ühe külje lihvimata jäetud rustikaalse ja ebatasase pinnaga. Lisaks on Boston kivile loodud lukusüsteem, mis annab võimaluse ehitada nii ristsirge kui kaldus müür, seda kas koos või ilma mullavallita. Iseseisvat müüri on võimalik laduda kuni 60 cm kõrguseks. Bostoni sarja valikus on müürikivi, nurgakivi ja kattekivi, mida kasutatakse pealmise kihi viimistlemiseks.

Täiskomplekt võib koosneda müüri-, otsa-, nurga- ja kattekividest. Lisatarvikutena võib komplekti lisada Bostoni Fiksaatoreid (art 2914000) 2 tk kivi kohta, Geovõrku (art 2912720) ning Müüri tugiplaati (art 2500507B).

Kaal kg/tk22,21 Kogus alusel m²2,37
Kaal kg/m²422 Kogus alusel tk45
Kogus tk/m² 19,00 Aluse kaal kg999
Boston-Antiik-Grafiit

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud müüritiste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Dekoratiivkivid

Valminud kivimüür on tihti vajalik just maastiku tõstmiseks või taimeala eraldamiseks. Võib tekkida küsimus, et millega rajatud ala katta? Peenra multšimise üheks võimaluseks on kasutada dekoratiivkive, millel on nii koduaias kui avalikes parkides ja haljasaladel lõpmatult kasutusvõimalusi. Uuri lähemalt, milliseid dekoratiivkive leiad Bendersi valikust.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*