Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Müürikivi Labyrint Mini

Antiik või modernne?

Labyrint Mini sari annab laia valiku nii müürikivi värvi kui kuju puhul, samuti leiavad kivid laia otstarvet nii müüride, sillutise ääriste, postide kui ka treppide valmistamisel. Toodet on saadaval nii Antiiksema välimusega kumera kui ka sirge äärega. Leiad sellele tootele laia värvivaliku. Palume see soov märkida päringu lisainfo lahtrisse

Kaal kg/tk8,94 Kogus alusel m²4,12
Kaal kg/m²304 Kogus alusel tk140
Kogus tk/m² 34,00 Aluse kaal kg1252
Labyrint-Antik-Mini-Grafiit

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud müüritiste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Dekoratiivkivid

Valminud kivimüür on tihti vajalik just maastiku tõstmiseks või taimeala eraldamiseks. Võib tekkida küsimus, et millega rajatud ala katta? Peenra multšimise üheks võimaluseks on kasutada dekoratiivkive, millel on nii koduaias kui avalikes parkides ja haljasaladel lõpmatult kasutusvõimalusi. Uuri lähemalt, milliseid dekoratiivkive leiad Bendersi valikust.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*