Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Müürikivi Luxor

Põnev ja suurte võimalustega disainikeel

Bender Luxor müürikivi disainikeel loob võimaluse modernnsema maastiku kujundamiseks. Müürisüsteem koosneb kolmest osast: müürikividest, poolkividest ja nurgakivist. Müürikivi või kattekivi ümber pöörates saab seina külgedele monteerida riiuleid või näiteks pingi. Võimalik rajada ankrute abil ka näiteks privaatse müüritisega väliköök. Müürikive saab omavahel ühendada näiteks betoonliimiga.

Valikust leiab veel:
Luxor poolkivi 250x250x80 mm
Luxor kattekivi 500x250x70 mm

Kaal kg/tk20,70 Kogus alusel m²2,24
Kaal kg/m²518 Kogus alusel tk56
Kogus tk/m² 25,00 Aluse kaal kg1159
Luxor-Müürikivi-grafit

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud müüritiste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Dekoratiivkivid

Valminud kivimüür on tihti vajalik just maastiku tõstmiseks või taimeala eraldamiseks. Võib tekkida küsimus, et millega rajatud ala katta? Peenra multšimise üheks võimaluseks on kasutada dekoratiivkive, millel on nii koduaias kui avalikes parkides ja haljasaladel lõpmatult kasutusvõimalusi. Uuri lähemalt, milliseid dekoratiivkive leiad Bendersi valikust.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*