Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Müürikivi Benders Megasmart

Meisterda ise, see on lihtne

Megasmart sobib just Sinule, kui soovid ise müüri paigaldusele käe külge panna. Seda kivi on megalihtne paigaldada. Müüri on võimalik laduda nii vertikaalsena kui kaldseinana. See on ka põhjus miks oleme sellele kivile andnud nime Megasmart!

Toodet võib kasutada nii sirgelt kui kaldu ehitamisel. Kaldmüüri ehitamisel kasutada Distanskiilu (art 2915000). Kõrgema müüri ehitamisel kasutada lisaks Geovõrku (art 2912720) ja Müüri tugiplaati (art 2500507B).

Müürikompleti võivad lisanduda ka teiste mõõtudega müürikivid.
Valikust leiab veel: Megastone/Megasmart nurgakivi 400x200x150 mm

Kaal kg/tk16,00 Kogus alusel m²3,59
Kaal kg/m²267 Kogus alusel tk60
Kogus tk/m² 16,70 Aluse kaal kg960
Megasmart-Müürikivi-grafit

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud müüritiste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Dekoratiivkivid

Valminud kivimüür on tihti vajalik just maastiku tõstmiseks või taimeala eraldamiseks. Võib tekkida küsimus, et millega rajatud ala katta? Peenra multšimise üheks võimaluseks on kasutada dekoratiivkive, millel on nii koduaias kui avalikes parkides ja haljasaladel lõpmatult kasutusvõimalusi. Uuri lähemalt, milliseid dekoratiivkive leiad Bendersi valikust.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*