Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Müürikivi Benders Megastone 150

Kogenud meistrite valik

Megastone-i konstruktsioon võimaldab ehitada müüre ilma segu ja valuta. Tänu oma kujule, on sellest müürikivist lihtne ehitada stabiilseid tugiseinu, jättes tugevale kaljuseinale sarnase viimistluse. Kõrgema müüri ehitamisel kasuta müüritise maastikuga sidumiseks Geovõrku (art 2912720) ja Müüri tugiplaati (art 2500507B). Müürikompleti võivad lisanduda ka teiste mõõtudega müürikivid.

Valikust leiab tooted: Mega 150 terav müürikivi 400x220x150 mm; Megastone/Megasmart nurgakivi 400x200x150 mm

Kaal kg/tk23,58 Kogus alusel m²2,77
Kaal kg/m²408 Kogus alusel tk48
Kogus tk/m² 17,30 Aluse kaal kg1132
Megastone-150

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud müüritiste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Dekoratiivkivid

Valminud kivimüür on tihti vajalik just maastiku tõstmiseks või taimeala eraldamiseks. Võib tekkida küsimus, et millega rajatud ala katta? Peenra multšimise üheks võimaluseks on kasutada dekoratiivkive, millel on nii koduaias kui avalikes parkides ja haljasaladel lõpmatult kasutusvõimalusi. Uuri lähemalt, milliseid dekoratiivkive leiad Bendersi valikust.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*