Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Müürikivi Megawall

Suured plaanid on teostatavad

Megawall on tugevdatud tugiseinasüsteem kõrgete müüride ehitamiseks. Süsteem koosneb erinevatest kividest, mis annab palju võimalusi just Sulle sobivate müürilahenduste teostamiseks. Müürikivid on viimistletud looduslikule kivile sarnase välispinnaga. Megawall müürikividega on võimalik teostada põnevaid lahendusi nii ühiskondlikel aladel kui enda koduhoovis.

Müüri ehitamiseks võib kompleti lisanduda ka teiste mõõtudega müürikivid.
Valikust leiab:
Megawall Projekt kaldmüürikivi 400x200x150 mm
Megawall Garden/Projekt aluskivi 400x200x150 mm
Megawall Garden/Projekt kattekivi 400x200x150 mm

Kaal kg/tk24,19 Kogus alusel m²2,87
Kaal kg/m²404 Kogus alusel tk48
Kogus tk/m² 16,70 Aluse kaal kg1161
Megawall-müürikivi

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud müüritiste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Dekoratiivkivid

Valminud kivimüür on tihti vajalik just maastiku tõstmiseks või taimeala eraldamiseks. Võib tekkida küsimus, et millega rajatud ala katta? Peenra multšimise üheks võimaluseks on kasutada dekoratiivkive, millel on nii koduaias kui avalikes parkides ja haljasaladel lõpmatult kasutusvõimalusi. Uuri lähemalt, milliseid dekoratiivkive leiad Bendersi valikust.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*