Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Müürikivi Train

Kui sirge on liiga igav

Benders Train võimaldab luua lihtsa vaevaga kaarjaid müüre nii kuidas ise seda soovid. Selles müürikivis on piisavalt uuenduslikkust, nutikust ja vastupidavust, et olla omas klassis parim. Train kivide paigaldus on lihtne ja käepärane igaühele, kes soovib aeda rajada kurviliste müüritisi, piirdeid või terrassi ääriseid. Kombineeritav ka Benders aiapostidega.

Kaal kg/tk20,00 Kogus alusel m²2,97
Kaal kg/m²404 Kogus alusel tk60
Kogus tk/m² 20,20 Aluse kaal kg1200
Train-grafit-Müürikivi

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud müüritiste näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Dekoratiivkivid

Valminud kivimüür on tihti vajalik just maastiku tõstmiseks või taimeala eraldamiseks. Võib tekkida küsimus, et millega rajatud ala katta? Peenra multšimise üheks võimaluseks on kasutada dekoratiivkive, millel on nii koduaias kui avalikes parkides ja haljasaladel lõpmatult kasutusvõimalusi. Uuri lähemalt, milliseid dekoratiivkive leiad Bendersi valikust.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*