Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Tänavakivi City Stormix

Täiesti ainulaadne

City Stormix jätab elegantse ja kustumatu mulje tänu eristuvale värvilahendusele, kus on omavahel kokku segatud mitut erinevat värvitooni. Kivide komplekt tarnitakse täisalustena ja see on alusele kombineeritud kolmest erinevat mõõtu väikese faasiga kividest, mille vastupidavus ning kvaliteet on oma klassis üks parimaid.

Kaal kg/m²134 Kogus alusel m²9,60
Aluse kaal kg1286  

Cambridge-Grafiit

Müüakse täisalustega. Alusel on kolmes erimõõdus kivid: 600x400x60, 400x400x60 ja 200x200x60 mm.

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud tänavakivi platside näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Äärekivid ja vuugiliivad

Äärekivid koos vuugiliivaga annavad sillutisele kena lõppilme, kuid mitte ainult. Tugev ääris ja korralikult paigaldatud vuuk aitab hoida sillutiskive paigal, lisades nõnda platsile vastupidavust. Benders pakub sulle mitmeid ääre ja vuugi lahendusi, mille hulgast sobiv valida. Leia endale meelepärane sillutiskivi ja aitame valida kokkusobivad lisad.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*