Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Tänavakivi Ocala antiik

Ole silmapaistev, jää endak

Sind iseloomustab aktiivne elustiil, armastad loodust ja loomise rõõmu. Samas oled vaba ja tead, mida elult tahad. Siin on midagi loodusest – puhas stiil, mis ei jäta kedagi külmaks.
Ocala aitab Sul kujundada oma maja ümbruse, luues iseloomuliku, kuid samas klassikalise joone

Kaal kg/tk112 Kogus alusel m²10,00
Aluse kaal kg1120

Ocala Antiik hall

Ocala Antiiki müüakse täisalustega. Alusel on kombineeritud kolmes erimõõdus kivid: 180 tk 140x140x50 mm, 120 tk 175x140x50 mm ,120 tk 210x140x50 mm. Lisaks kombineeritud mõõtudele on võimalik Ocala kive soetada ka ühes mõõdus. Küsi täpsemat infot läbi päringuvormi või helistades projektimüügile.

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud tänavakivi platside näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Äärekivid ja vuugiliivad

Äärekivid koos vuugiliivaga annavad sillutisele kena lõppilme, kuid mitte ainult. Tugev ääris ja korralikult paigaldatud vuuk aitab hoida sillutiskive paigal, lisades nõnda platsile vastupidavust. Benders pakub sulle mitmeid ääre ja vuugi lahendusi, mille hulgast sobiv valida. Leia endale meelepärane sillutiskivi ja aitame valida kokkusobivad lisad.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*