Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Tänavakivi Siena

Sobib nii tänavale kui aeda

Siena tootesari sisaldab endas mitmes erinevas formaadis kive ja plaate, mille omavahelisel kombineerimisel on lihtne moodustada põnevaid mustreid. Saladus peitub selles, et kõik kivid põhinevad ühel ja samal moodulimõõdul, 700 mm. Kui rääkida Siena sillutuskividest, siis need lähtuvad mõõtmetest 233 mm ehk 700/3. Seega võid arvestada, et sillutuskivi sobib suurepäraselt kombineerimiseks Siena plaatidega. Siena Eklöv on valmistatud keskkonnasõbralikust betoonist ja selle tähistamiseks on kivialuse iga kihi kohta üks kivi, mis on märgistatud reljeefse tammelehe mustriga.

Siena platta_700X350X100MM
Siena platta_350X350X100MM
Siena platta_700X700X100MM

Võimalik valida väga erinevate mõõtude ja kivi paksuste vahel. Uuri täpsemat infot meie projektimüügist.

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud tänavakivi platside näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Äärekivid ja vuugiliivad

Äärekivid koos vuugiliivaga annavad sillutisele kena lõppilme, kuid mitte ainult. Tugev ääris ja korralikult paigaldatud vuuk aitab hoida sillutiskive paigal, lisades nõnda platsile vastupidavust. Benders pakub sulle mitmeid ääre ja vuugi lahendusi, mille hulgast sobiv valida. Leia endale meelepärane sillutiskivi ja aitame valida kokkusobivad lisad.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*