Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Tänavakivi Stil

Kindel valik

Stil – sirge ja range, samas ümar ja pehme. Ideaalne kombinatsioon, mis sobib peaaegu kõikjale. Sile pind koos ümarate nurkadega annab pinnale rahuliku välimuse, kuid siiski selge iseloomu. Saadaval täis- ja poolkivi formaadis ning kolmes värvitoonis.

Kaal kg/tk3,29 Kogus alusel m²10,29
Kaal kg/m²112 Kogus alusel tk350
Kogus tk/m² 34,00 Aluse kaal kg1152

Tänavakivi Stil

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud tänavakivi platside näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Äärekivid ja vuugiliivad

Äärekivid koos vuugiliivaga annavad sillutisele kena lõppilme, kuid mitte ainult. Tugev ääris ja korralikult paigaldatud vuuk aitab hoida sillutiskive paigal, lisades nõnda platsile vastupidavust. Benders pakub sulle mitmeid ääre ja vuugi lahendusi, mille hulgast sobiv valida. Leia endale meelepärane sillutiskivi ja aitame valida kokkusobivad lisad.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*