Skip to content
Slide

Palju Kaupa Kohe Saadaval!

Slide

Leia Soodne Pakkumine

Tänavakivi Troja antiik

Tükike puhkust Sinu aias

Too vahemere puhkus oma koju, vahemerelikku hõngu annab Sinu aeda Troja antiik, mis on rustikaalse viimistluse ja kiltkivi sarnase välimusega sillutiskivi. Eksklusiivne välimus ja seda klassikalises formaadis. Sobitub kokku meie populaarse Labyrint Antiik sarjaga.

Kaal kg/tk3,29 Kogus alusel m²10,29
Kaal kg/m²112 Kogus alusel tk350
Kogus tk/m² 34 Aluse kaal kg1152

Troja Antiik hall

Lisaks võimalik tellida erineva värvi ja mõõtudega kive:
Troja poolkivi 105x140x50 mm
Troja Makro kivi 210x210x50 mm

Värvivalik

Galerii

Siit galeriist leiad valiku teostatud tänavakivi platside näidetest. Rohkem pilte saame Sinuga jagada, kui võtad meiega ühendust.

Äärekivid ja vuugiliivad

Äärekivid koos vuugiliivaga annavad sillutisele kena lõppilme, kuid mitte ainult. Tugev ääris ja korralikult paigaldatud vuuk aitab hoida sillutiskive paigal, lisades nõnda platsile vastupidavust. Benders pakub sulle mitmeid ääre ja vuugi lahendusi, mille hulgast sobiv valida. Leia endale meelepärane sillutiskivi ja aitame valida kokkusobivad lisad.

Dokumendid

Kõikide Bendersi toodetega seotud infomaterjalidega saad tutvuda dokumentide lehel. Täiendavat infot tänavakivide paigalduse kohta leiad meie blogi lehelt.

Päringuvorm

Täites alloleva päringuvormi võtame me Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 Meie konsultatsioon on Sulle täiesti tasuta ega kohusta mitte millekski. Võime Sulle aga lubada, et konsultatsiooni tulemusena on Sul parem ülevaade võimalikest lahendustest ja saad teada täpse katusematerjalide komplekti hinna ja materjalide kogused.

    Lisainfo

    Nõustun oma e-maili kasutamisega küsimusele vastuse saatmisel ja vajadusel ka korduvaks kirjavahetuseks antud teemal.*